1Pcs ADC120-12 Diesel Genset Actuator ADC120 Electronic Controller Governor Fuel Pump ADC120-24 12V 24V(24V)
★★★★★ 4.8 94 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by demo.bstech.space
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Feedback ActuatorADC120-12 Diesel Genset Actuator ADC120 Electronic Controller Governor Fuel Pump ADC120-24 12V 24V==========Hign-concerned Chemical : NoneModel Number : ADC120Voltage : 24VNormal operating Current : 6A at 12V. 1A at 24VKey Words : Actuator ADC120 12VEnvironmental Relative Humidity : Up to 95%Model Number : ADC120-24
  • Feedback Actuator
  • 1Pcs ADC120-12 Diesel Genset Actuator ADC120 Electronic Controller Governor Fuel Pump ADC120-24 12V 24V
Department unisex-adult
Item Weight 1.76 ounces
Manufacturer JUCMJXQEQ
Number of pieces 1
Assembly required No
Item model number JUCMJXQEQ
Package Dimensions 0.39 x 0.39 x 0.39 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.8 out of 5
★★★★★
94 ratings | 39 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
87% (82)
4 stars
2% (2)
3 stars
1% (1)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (9)